Jak účetni-systém.cz funguje a co umí?


Aplikace účetní-systém.cz je v základní verzi bezplatná online fakturace, která Vám umožní pohodlně a rychle vystavovat faktury, posílat je e-mailem nebo tisknout, sledovat jejich úhrady a mít kompletní přehled o vystavených fakturách.

Účetní-systém.cz  obsahuje množství praktických funkcí, které vám maximálně usnadní vystavování faktur. Na rozdíl od ručního vystavování nebo ostatních online aplikací vám účetní-systém.cz inteligentně pomáhá - předvyplní údaje o partnerech, automaticky ukládá vaši práci nebo nabízí předem zadané položky.

Účetni.systém.cz se učí od vás

Účetní-systém.cz si pamatuje údaje, které jste zadali a nabídne vám je, když je budete potřebovat. Položky na faktuře a jejich ceny tak vložíte do faktury mnohem rychleji. Účetní-systém.cz  si pamatuje i e-maily vašich partnerů, takže odesílání faktur je opravdu pohodlné.

Databáze českých podnikatelů a firem

Účetní-systém.cz obsahuje seznam všech registrovaných českých firem a živnostníků. Proto pokud vystavujete fakturu, nemusíte na ni vyplňovat všechny údaje o vašem obchodním partnerovi. Stačí když ho vyhledáte podle IČ a základní údaje máte vyplněné.

Přehledný moderní design

Vše co potřebujete, vidíte na hlavní stránce. Žádná složitá okna, menu nebo zdlouhavé proklikávání mezi stránkami. Vše je připraveno tak, aby ovládání stránky bylo příjemné a intuitivní. 

Průběžné ukládání vaši práce

Účetní-systém.cz za vás neustále průběžně ukládá vaši práci a údaje, které jste vyplnili. Už nemusíte klikat na tlačítko "Uložit" a bát se, zda se stránka znovu načte správně. Vše funguje automaticky. Nemůže se tak stát, že přijdete o rozpracovanou fakturu, když vám vypadne připojení k internetu nebo selže počítač.

Úhrady faktur a použití QR kódu

Na faktuře jsme zvýraznili údaje o platbě, aby je vaši zákazníci snadno našli. Najdete na ní i QR kód (Pay by square), který usnadní vašim zákazníkům načtení dat při platbě. Budeme rádi, pokud vám tato funkce pomůže dostat rychleji odměnu za vaši práci.

Nemusíte být technik

Účetní-systém.cz je online služba. Nemusíte ji instalovat, protože funguje v internetovém prohlížeči. Nepotřebujete žádné technické dovednosti na její údržbu. Vždy budete používat aktuální verzi, zda používáte operační systém Windows, OS, Android nebo jiný.

Přehledné vyhledávání

Vyhledávání je prostě skvělé. Stačí zadat pár znaků a okamžitě vidíte správné výsledky hledání.

Šetří životní prostředí

Fakturu na 2 kliky odešlete e-mailem. Můžete si ji také uložit jako PDF. Nemusíte nic posílat poštou a tak šetříte životní prostředí a peníze. Ušetřený čas a zdroje můžete využít jinak.

Bezpečnost

Vaše přístupové údaje jsou bezpečně šifrovány. Vaše data jsou uloženy na zabezpečeném serveru podobně jako internetové bankovnictví, takže se k nim nikdo nepovolaný nedostane. Vše denně automaticky zálohujeme. O svá data se tak nemusíte obávat.