Proč účetní-systém.cz?

QR kódy na faktuře

QR kód je vylepšenou verzí čárového kódu. Stačí otevřít mobilní bankovnictví, načíst QR kód pomocí fotoaparátu chytrého telefonu a údaje na platebním příkazu se vyplní automaticky. Šetří se tak čas a snižuje riziko překlepů. 

Pravidelně vystavované faktury

Účetní-systém.cz umožňuje pohodlně vystavovat faktury, které se pravidelně opakují. Lze si určit interval, začátek a konec vystavování. Faktury se do číselné řady v nastavený den samy zařadí.

Přístup pro Vaše odběratele

Odběratelům lze jednoduše zřídit přístup k fakturám, které jim byly vystaveny. Mají k nim pak trvalý přístup.

Pravidelné zálohování všech dat

Zálohování provádíme za Vás. Vaše data jsou umístěna mimo Váš počítač, takže se nemusíte bát o ztrátu dat v případě jeho odcizení nebo zničení.

Podporujeme všechny operační systémy

Účetní-systém.cz je testován a bezchybně běží na všech verzích operačního systému Windows (XP, Vista, Windows 7 a Windows 8), Linuxu i Mac OS.

Fungujeme na všech mobilních zařízeních

Účetní-systém.cz lze ovládat také ze všech mobilů s internetem a tabletů.

Přehledné a jasné statistiky

Pohromadě v jedné tabulce najdete v účetním-systému.cz informace o sumě zaplacených a nezaplacených faktur a o výši fakturovaného DPH.

Faktury dostupné kdekoliv

Vaše data jsou dostupná online, takže se k nim dostanete přes jakýkoli počítač nebo mobil s internetem. Jsou pro Vás dostupná doslova odkudkoli na světě.

Hlídání splatnosti faktur

Účetní-systém.cz zobrazuje údaj o splatnosti faktury přímo v seznamu faktur, odkud lze pomocí dvou kliků odeslat urgenci emailem, nebo nechat hlídání splatnosti na automatickém hlídači. Stačí jen nastavit toleranci kolik dnů po splatnosti se mají začít odesílat upomínky. Účetní-systém.cz pak už hlídá a pracuje za vás.

Podpis a razítko na faktuře

Faktury je možno opatřit naskenovaným podpisem a razítkem, které se automaticky přidají do každé faktury.

Šifrovaný a zabezpečený přenos dat

Vaše data jsou při přenosu v bezpečí, účetní-systém.cz je odesílá pomocí šifrovaného síťového protokolu https, který je spolehlivou ochranou proti krádeži dat.

Fungujeme ve všech dostupných prohlížečích

Účetní-systém.cz je testován a bezchybně běží na všech obecně rozšířených internetových prohlížečích - Internet Exploreru, Google Chrome, Mozille Firefox, Opeře a Maxtonu.

Intuitivní jednoduché ovládání

Pracovat s účetním-systémem.cz se naučí za pár minut i průměrný uživatel počítače. Ovládání je intuitivní, přehledné a jednoduché při zachování veškeré funkčnosti.

Nepřetržitý vývoj nových funkcí

Účetní-systém.cz se od svého vzniku neustále vyvíjí podle potřeb uživatelů a reaguje na poslední technologický vývoj. Implementací nových funkcí odpovídáme na nové požadavky našich zákazníků.

Oblíbené položky ve fakturách

Často používané položky ve fakturách lze uložit do oblíbených a doplňovat je do faktur předvyplněné. Takovéto šablony lze přímo ve faktuře zase snadno upravit nebo doplnit.

Vlastní číselné řady

Nastavení účetního-systému.cz umožňuje vytváření neomezeného počtu číselných řad, které umožňují lepší kontrolu a vyhodnocování.

Vysoká úroveň zabezpečení celého systému

Běh účetního-systému.cz je zajištěn tak, aby uživatelům byl zajištěn neustálý přístup a ochrana v případě výpadků internetového připojení nebo elektřiny. Samozřejmostí je zálohování. Přenos dat mezi uložištěm dat a počítačem uživatele probíhá pomocí šifrovaného síťového protokolu https.

Nejvyšší antivirová ochrana

Propracovaná antivirová ochrana serverů, na kterých jsou data uložena, zajišťuje jejich bezpečnost.

Široká individualizace systému

Účetní-systém.cz má v rámci nastavení širokou variabilitu a lze jej snadno přizpůsobit požadavkům uživatele (vzhled faktur, číselné řady, rejstřík odběratelů, text šablon emailů).

Certifikace a pravidelný dohled auditorů

Všechny funkcionality a procesy, které ovlivňují účetní nebo daňové vztahy, byly konzultovány s auditorem.

Náš systém máme rádi

Věříme, že na účetním-systému.cz je vidět, že všichni, kdo se na něm podílejí, ke své práci přistupují s radostí a s myšlenkou na spokojeného zákazníka.